Tesettür Gelin&kına Başı

HAYALİNİZDE Kİ NEYSE O!

En Özel Gününüzde İşinizi Şansa Bırakmayın

Tesettürlü hanımların özel günlerde, gelin ve kına başlarında en önem verdiği detay başörtüsünün nasıl bağlanacağı, nasıl duracağıdır.

Bu hakikaten de tüm görünüşü değiştirecek en önemli nokta. Hayatınız boyunca unutulmayacak, fotoğraflarla mühürlenecek gelinliğiniz,kıyafetiniz ve başörtünüzün bütünlüğü konusunda ben ne yapacağım diye endişelenmeyin.  Kimi hanımlar kuaförlerin ya da designerların tamamen kendi tarzlarnı yansıtarak uygulamayı yaptıran kişinin hayalinden çok uzak bir görünüşe bürünerek mekandan ayrılmasına sebep oluyor. 

Bazende tecrübesiz ya da tasarımla bakış acısı olmayan kişiler tarafından yapılan uygulamalarla en mutlu gününüz de sıkıntı ve stress yaşayabiliyorsunuz.

Kendinizi çekinmeden bize emanet edin. Hayalinizi anlatın. Provanızı alın ve en özel günlerinizde gönül rahatlığı ile işinizi şansa bırakmayın.

Başörtü bağlama da, sadece düğün,kına gibi özel günlerde değil toplantı, davet gibi organizasyonlara katılacak hanımlara da abartısız, sade ve elegant alternatifler sunuyoruz. Eşarp-Türban-Flar bağlama teknikleri özel günlerde yetersiz kalabiliyor. Hanımlar kendi başına uyguladıkları bağlama modelleri dışında farklı kullanım şekilleri öğrenmek istiyor.

 

türbanbağlama başörtü gelinbaşı kınabaşı