Rf (radyofrekans)

“COAX IN BOTOX OUT”

 Botoksu Tahtından Eden Uygulama Coax Sistemi!

Radyo frekansı kullanılarak ciltteki kırışıklıkların yok edilip cildin gençleştirilmesi uygulamasıdır. Coax Uygulamasıyla yer çekiminden dolayı yüz ve vücut bölgelerinde oluşan sarkmalar yok edilirken, deri altındaki kolojen tabaka canlandırılıp cilt daha elastik bir yapıya ve genç bir görüntüye kavuşur.

Coax mucizesi ilk seansta mimik çizgilerinizi açacak ve cilt sarkmalarını toplayacak. Göreceğiniz sonuç karşısında Coax ile daha önce tanışmadığınıza üzüleceksiniz. Coax’ın etkisi işlem yapılırken kullanılan “hyalüronik asit” sayesinde çok daha güçlüdür. Diğer cilt ütüleme olarak geçen cihazlardan üstünlüğü; cihaz özellikleri dışında, sıradan bir jel ile yapılan radyofrekans uygulması değil hyalüronik asit kullanımıdır.

Uygulamanın kalıcı hale gelmesi için hafta 2 olmak üzere 6 seans gerekmektedir. Bu seanslar canlandırıcı cilt bakımları ile desteklendiğinde %100 sonuç alınmaktadır.

Hyalüronik asit Nedir?

Hyaluronik asitin en önemli işlevlerinden birisi collejen ve elastin doku içerisindeki suyun tutulma derecesini arttırmak ve dolayısıyla su dengesi sağlanmış daha diri ve canlı bir cilt yapısına kavuşulmasını sağlamaktır.Bu amaçlada zaten günümüzde birçok cilt bakım ürünü kozmetiklerin içerisinde oldukça önemli bir bileşik olarak yer almaktadır.

Kırışıklıkları tedavi etmeye yardımcı  dünyada da yaygın olarak kullanılan dolgu maddesi, Hyaluronik Asit’tir. FDA onaylı, hayvansal olmayan, güvenli ve doğal bir üründür. Etkisi hemen görülür ve seçilen konsantrasyona göre 4-10 ay devam eder.

Coax ile yüzün çeşitli bölgelerinde hafif çizgilerden derin kırışıklıklara kadar tüm uygulamalarda sonuç almak mümkündür.

  

radyofrekans ciltbakımı ciltyenileme