İpek Kirpik

 

İPEK KİRPİK İLE RİMELE SON

 

Harem konsepti salonu ve müşteri memnuniyetli kaliteli hizmetleriyle bakımına özen gösteren bayanlara hizmet veren Haseki Sultan Güzellik Salonu kirpiklerinize hacim kazandıracak eşsiz bir fırsatla sizi tanışmaya davet ediyor!

Kısa ve seyrek kirpikleriniz, ipek kirpik kaynağı ile form kazanacak.

Bir kadının güzelliğini ayrıntılar belirler. Kirpikler ise göz şeklimizin, bakışlarımızın etkileyiciliği için en önemli unsurlardan biridir. Son  5 yıldır güzelliğine düşkün bakımlı bayanların kirpiklerinin daha dolgun ve uzun gözükmesi için ipek kirpik yöntemine başvurmaktadır.

İPEK KİRPİK NASIL UYGULANIR?

İpek Kirpik Kaynağı kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran yeni bir yöntemdir. Tek tek kirpik bazında uygulanarak doğal bir görünüm kazandırılır. İpekten hazırlanan kirpikler üst göz kapağının doğal kirpiklerine yapıştırılır. Ortalama 8-15 milimetre uzunluğundaki kirpikler göz tipine uygunluk göstermeleri için çeşitli uzunluk ve kalınlıktadır. Uygulama bakımlarının devam etmesi şartıyla doğal kirpiklerin büyüme sürecine göre uzun süre dayanabilmektedir. Yaklaşık 1.5 saat süren uygulamada medikal yapıştırıcı kullanıldığı için ipek kirpik ekleme sisteme hipo-alerjiktir. Bakımına dikkat edildiği takdirde ipek kirpik kaynağı 90 gün kalıcılığını korur. Zamanla kirpiklerimiz yoğun makyaj ve iyi ürünler kullanmamaktan dolayı dökülebilir ve canlılığını kaybedebilir. Kirpik dökülmesini önelemek ve kirpik bakımı yapmak için kirpikler her zaman makyajdan sonra iyice temizlenmeli ve gerektiğinde kirpik bakımına yer verilmelidir..

Normalde takma kirpik, direkt kirpik dibine yapıştırılır ve sadece 15 gün kullanılabilir.  İpek kirpik ise, kirpiğin ucuna ekiliyor. Bu sayede kirpik dibi hava alabiliyor. Takma işlemi yaklaşık 90 dakika  sürüyor. En büyük avantajı göze hiçbir ağırlık vermemesi. Karşıdan bakıldığında kirpiklerinizin takma olduğu kesinlikle anlaşılmıyor. 3 ay sonra kirpik dökülmese bile, çıkarıp kişini kirpiklerini biraz kendi haline bırakıyoruz. İşlem yenilenebiliyor.

İpek Kirpik Fiyatları ipek kirpik yapılacak olan kişinin kirpiklerinin gürlüğüne ve takılacak olan ipek kirpik sayısına göre belirlenmektedir.Ortalama her bir kirpik için 30 ila 50 adet kirpik takılmaktadır. Her iki kirpiğe birden 60 ila 100 adet takılmaktadır. İpek kirpik uygulamasında titizlik ve uygulama son derece önemlidirİyi yapılmamış bir uygulama görsel olarak sizi memnun etmediği gibi kullanım olarak da uzun süreli kullanamazsınız.

ipekkirpik kirpik permanenteyelash