Hizmetlerimiz

 • Bölgesel İncelme

  BÖLGESEL İNCELME NEDİR?

  Bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel incelme ile özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız yağ birikintilerini yok edebilirsiniz. Teknoloji geliştikçe farklı bölgesel incelme yöntemleri uygulanmaktadır. Fakat her uygulamada temel hedef,  yağ hücre bütünlüğünü bozarak incelmek istenilen bölgeden uzaklaştırmaktır.


  Ülkemizde "Bölgesel İncelme" denilince yapılan en büyük yanlış ne yazık ki bu sistemin top yekün bir zayıflama sistemi olduğu yanılgısıdır. Elbette ki metabolizması kitlenmiş, zayıflama sıkıntısı çeken kişilerde normalde diyet ve spor ile vermeye çalıştıkları kilodan daha fazlası, hızlı bir biçimde vücuttan atılacaktır. Fakat bölgesel incelme kilo problemi ciddi boyutlara ulaşmış kişiler için oturarak zayıflama yöntemi asla değildir.

  Bölgesel incelme için hangi bölgeler uygundur?
  Bölgesel incelme uygulamaları için fazlalık hissettiğiniz vücuttaki tüm bölgeler uygundur. Vücut analiziniz yapıldıktan sonra yağlanma olan bölgeler için neler yapılabileceğine uzman doktorumuz karar verecektir.

  Bölgesel İncelme Uygulamaları

  Dünya Genelinde otoriteler tarafından kabul edilen tüm bölgesel incelme sistemleri merkezimizde uygulanmaktadır. Hatta İtalyan BİOTECH Firmasının dünya da ilk olan Kavitasyonel Radyofrekans(hem sıkılaşma, hem incelme) sistemi de dahil olmak üzere merkezimizde; Soğuk Lipoliz, Kavitasyon, Radyofrekans, Mezoterapi, Islak Kavitasyon uygulamalarıyla mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

   

   

 • 3d Kıltekniği & Kalıcı Makyaj

   

   

  İSTEDİĞİNİZ GİBİ KAŞLARA, HEMDE TAMAMEN DOĞAL GÖZÜKECEK ŞEKİLDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ!

  kalıcımakyaj, kıltekniği, microbladiğ, kalıcıkaş

  2-3 ay beklediniz, badem yağları, sarımsaklar sürdünüz ama kaşlarınız artık dolmuyor,ne yapsanız da olmuyorise üzülmenize hiç gerek kalmadı. Artık 3D kıl tekniği ile kaşlarınız tamda istediğiniz gibi olabilir. 

  Mikro, steril  iğneler ile doğal renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilme işlemidir. Microblading dövme ile karıştırılmaması gerekir, Dövme ve Microblading arasında hem teknik hem de malzeme farkı vardır. Kıl tekniği şu anda son sistem ve en doğal görünümlü kaş dizayn sistemidir. 3D microblading kıl tekniği ile kaşın seyrek veyahut olmayan kısımlarında eğer kıl olsaydı ne yöne çıkar, nasıl gözükürdü diye düşünerek uzman bir el tarafından bu işlem hassasiyetle uygulanır. Malzemeler, uzmanın estetik ve teknik bilgisi çok önemlidir ve göz ardı edilmemelidir.

   

   

 • Epilasyon

  "U.S.A NANNO IPRO" EPİLASYON HAYATINIZA KONFOR GETİRECEK

   

  Epilasyon kadınlar için en büyük konforlardan biridir. Yanık tehlikesi olmayan, acısız, cildinizi kurutmayan ve zedelemeyen, ince tüylerde de oldukça etkili, ince tüyleri kalınlaştırmayan bu mükemmel teknolojinin adı "Nanno IPRO". Türkiye'de yaklaşık 10 senedir uygulanan lazer epilasyon sürecinde bu uygulama sayesinde hayatı rahatlayan, sağlığına kavuşan bir çok hanımın yanında mağdur olan bir kitlede ne yazık ki oldu.

  Genellikle epilasyon mağdurlarının yaşadıkları; yanık, leke, sonuçsuz işlemler ve ince tüylerin aktive olarak dağılması kalınlaşması.

  Bu zarara dönüşmüş uygulamalar da ki hatalar çeşitlidir ama cihaz ve uzman birinci faktördür. 

   

 • Sıkılaşma Ve Selülit

   

  SELÜLİT İLE YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

  Pürüzsüz Cilde Sahip Olmak için size uygun bir tedavi uzmanımız tarafından belirlenecek ve selülitli bölgeye uygulanacaktır. Bazen tek bir uygulama selüliti yenmeye yeterken, bazen de kombin uygulamalar tercih etmek gerekir. Selülit oluşumunda genetik faktörlerin etkisi dışında en önemli sebep dolaşım yetersizliğidir. Pürüzsüz bir ten için size kesin çözüm sunuyoruz.