Haseki Sultan Güzellik Uygulamaları

 • İpek Kirpik

   

  İPEK KİRPİK İLE RİMELE SON

   

  Harem konsepti salonu ve müşteri memnuniyetli kaliteli hizmetleriyle bakımına özen gösteren bayanlara hizmet veren Haseki Sultan Güzellik Salonu kirpiklerinize hacim kazandıracak eşsiz bir fırsatla sizi tanışmaya davet ediyor!

  Kısa ve seyrek kirpikleriniz, ipek kirpik kaynağı ile form kazanacak.

  Bir kadının güzelliğini ayrıntılar belirler. Kirpikler ise göz şeklimizin, bakışlarımızın etkileyiciliği için en önemli unsurlardan biridir. Son  5 yıldır güzelliğine düşkün bakımlı bayanların kirpiklerinin daha dolgun ve uzun gözükmesi için ipek kirpik yöntemine başvurmaktadır.

  İPEK KİRPİK NASIL UYGULANIR?

  İpek Kirpik Kaynağı kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran yeni bir yöntemdir. Tek tek kirpik bazında uygulanarak doğal bir görünüm kazandırılır. İpekten hazırlanan kirpikler üst göz kapağının doğal kirpiklerine yapıştırılır. Ortalama 8-15 milimetre uzunluğundaki kirpikler göz tipine uygunluk göstermeleri için çeşitli uzunluk ve kalınlıktadır. Uygulama bakımlarının devam etmesi şartıyla doğal kirpiklerin büyüme sürecine göre uzun süre dayanabilmektedir. Yaklaşık 1.5 saat süren uygulamada medikal yapıştırıcı kullanıldığı için ipek kirpik ekleme sisteme hipo-alerjiktir. Bakımına dikkat edildiği takdirde ipek kirpik kaynağı 90 gün kalıcılığını korur. Zamanla kirpiklerimiz yoğun makyaj ve iyi ürünler kullanmamaktan dolayı dökülebilir ve canlılığını kaybedebilir. Kirpik dökülmesini önelemek ve kirpik bakımı yapmak için kirpikler her zaman makyajdan sonra iyice temizlenmeli ve gerektiğinde kirpik bakımına yer verilmelidir..

  Normalde takma kirpik, direkt kirpik dibine yapıştırılır ve sadece 15 gün kullanılabilir.  İpek kirpik ise, kirpiğin ucuna ekiliyor. Bu sayede kirpik dibi hava alabiliyor. Takma işlemi yaklaşık 90 dakika  sürüyor. En büyük avantajı göze hiçbir ağırlık vermemesi. Karşıdan bakıldığında kirpiklerinizin takma olduğu kesinlikle anlaşılmıyor. 3 ay sonra kirpik dökülmese bile, çıkarıp kişini kirpiklerini biraz kendi haline bırakıyoruz. İşlem yenilenebiliyor.

  İpek Kirpik Fiyatları ipek kirpik yapılacak olan kişinin kirpiklerinin gürlüğüne ve takılacak olan ipek kirpik sayısına göre belirlenmektedir.Ortalama her bir kirpik için 30 ila 50 adet kirpik takılmaktadır. Her iki kirpiğe birden 60 ila 100 adet takılmaktadır. İpek kirpik uygulamasında titizlik ve uygulama son derece önemlidirİyi yapılmamış bir uygulama görsel olarak sizi memnun etmediği gibi kullanım olarak da uzun süreli kullanamazsınız.

  ipekkirpik kirpik permanenteyelash

 • Protez Kirpik

  Protez Kirpik; üçlü protez kirpiklerin ipek kirpik uygulamalarında kullanılan yapıştırıcı ile göz kapağı üzerine yerleştirmesi uygulamasıdır.

  Kalıcılığı 1 ile 2 ay arasında olan çok hızlı uygulanan protez kirpik, hanımların zamandan kazanmak için tercih ettiği çok keyifli bir uygulamadır.

  Kullananlarda bağımlılık yapan bu uygulamayı gözlerine çekicilik katmak isteyen tüm hanımlara tavsiye ediyoruz.

   

  protezkirpik kalıcıkirpik çekicibakışlar göz

 • Kirpik&kaş Boyama

  KOYU VE UZUN KİRPİKLER İLE DAHA ETKİLİ BAKIŞLAR

   

  Bitkisel boyalarla yapılan kaş ve kirpik boyama işlemi, bu bölgedeki kıla zarar vermez. İçeriğindeki doğal yapıyla kaş ve kirpiği güçlendirir.

  Salonumuzda uygulanmakta olan geçici kaş ve kirpik boyaları çok tercih edilen bir işlem türüdür. Kullanılan boyalar kök ve bitki boyası olup kesinlikle kimyasal madde, koku ve katkı maddeleri içermez.

  Seyrek kaşlarda şekilsiz kaşlarda, açık renk kaşlarda ve kirpiklerde kullanılır. işlem süresi 15 dakikadır. Kalıcı makyajı tercih etmeyenlerde, kalıcı makyaja kendini hazırlamak isteyenlerde, herhangi bir hastalığı olanlarda, alerjik ciltlerde çok rahatlıkla uygulanabilmesinden ötürü çok tercih edilmektedir. Waterproof olup kullanım süresi ortalama 30 ila 40 gün arasında değişmektedir.

  Son derece şık olan bu uygulamanın fiyatı da oldukça düşüktür. Renk skalası geniş olup her renk kaş ve kirpiğe uygulanabilir. Göze ve kaşa bir zararı olmayan bu boya dökme yapmadığı gibi içerdiği maddelerle kirpiklerinizi korur ve güçlendirir.

   

   

  kirpikboyama kaşboyama kirpikkaşboyama

 • Profesyonel Makyaj

  Günlük Makyaj Uygulaması (Profesyonel ürünlerle)

  Profesyonellere makyaj yaptırmak, kendinizi iyi hissetmek için özel bir güne ihtiyacınız yok. Salonumuzda uygun fiyatlara işe giderken, dışarı çıkarken profesyonel ürünlerle çok uygun fiyatlara makyaj yaptırabilirsiniz.

   

  Profesyonel Özel Gün Makyajı

  Porselen makyaj uygulamalarımızla özel günlerde( düğün, nişan, kutlama) zerafetiniz renk kazansın.

  Özel Günler için yaptıracağınız makyajınızın tüm ayrıntılarına uzmanımız ile birlikte önceden provasını alarak karar vereceksiniz.

   

  makyaj profesyonelmakyaj düğünmakyajı porselenmakyaj

 • Tesettür Gelin&kına Başı

  HAYALİNİZDE Kİ NEYSE O!

  En Özel Gününüzde İşinizi Şansa Bırakmayın

  Tesettürlü hanımların özel günlerde, gelin ve kına başlarında en önem verdiği detay başörtüsünün nasıl bağlanacağı, nasıl duracağıdır.

  Bu hakikaten de tüm görünüşü değiştirecek en önemli nokta. Hayatınız boyunca unutulmayacak, fotoğraflarla mühürlenecek gelinliğiniz,kıyafetiniz ve başörtünüzün bütünlüğü konusunda ben ne yapacağım diye endişelenmeyin.  Kimi hanımlar kuaförlerin ya da designerların tamamen kendi tarzlarnı yansıtarak uygulamayı yaptıran kişinin hayalinden çok uzak bir görünüşe bürünerek mekandan ayrılmasına sebep oluyor. 

  Bazende tecrübesiz ya da tasarımla bakış acısı olmayan kişiler tarafından yapılan uygulamalarla en mutlu gününüz de sıkıntı ve stress yaşayabiliyorsunuz.

  Kendinizi çekinmeden bize emanet edin. Hayalinizi anlatın. Provanızı alın ve en özel günlerinizde gönül rahatlığı ile işinizi şansa bırakmayın.

  Başörtü bağlama da, sadece düğün,kına gibi özel günlerde değil toplantı, davet gibi organizasyonlara katılacak hanımlara da abartısız, sade ve elegant alternatifler sunuyoruz. Eşarp-Türban-Flar bağlama teknikleri özel günlerde yetersiz kalabiliyor. Hanımlar kendi başına uyguladıkları bağlama modelleri dışında farklı kullanım şekilleri öğrenmek istiyor.

   

  türbanbağlama başörtü gelinbaşı kınabaşı

 • Kaş Analizi Ve Şekillendirme

  Kaşlarınızın biçimi gözlerinizin ve bakışlarınızın anlamını bütünler. Çok etkileyici, çok ciddi, çok masum veya çok çocuksu olabilirsiniz kaşlarınız sayesinde. Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak için haydi karşımıza geçin.

  Kaşlar ifadenizi biçimlendirirler. O yüzden yanlış alındığı zaman çok kötü sonuçlar doğurabilirler. Örneğin, çok yay gibi alınmış kaşlarla bir anda “daima” gülüyormuş gibi görünebilirsiniz. Ya da kaşlarınızı çok dik alırsanız, Uzay Yolu’ndaki Mr. Spark gibi olabilirsiniz.

  Kaşlarınıza doğal ve düzgün şekil vererek, hoş bir forma sokmak istiyorsanız YANINIZDAYIZ.

   

  KAŞŞEKİLLENDİRME KAŞANALİZ KAŞ

 • Hint Kınası

   

  MODAYA UYUN, BAKIMLI ELLERİNİZE SANAT KATIN!

  Son zamanlarda çok moda olan ve motifleriyle hanımların ilgisini çeken hint kınası uzman ellerde istediğiniz detaylarla ellerinizi sanat eserine dönüştürüyor.

  Eskiden kına geçelerinde alelade elimize sürdüğümüz ya da tatillerde heveslenip yaptırdığımız kına artık şekil değiştirdi. Otantik ve ya modern desenler ve size özel ayrıntılarda kına uygulaması bazen kıyafetin kombini bazende sade bir kıyafette göz alıcı bir aksesuara dönüşebiliyor.

  Size sunacağımız motiflerle ya da kendi beğendiğiniz bir desen ile vücudunuzun herhangi bir bölgesinde içinde kimyasal barındırmayan, hiç bir zararı olmayan bu detay ile kendinize hediye vermenizi öneririz.

  Hint kınasının kalıcılığı kullanıcıya göre, 3 gün ile birbuçuk haftaya kadar uzanıyor.

  Kına geceniz ve ya farklı bir organizasyonzda profesyonel bir uygulayıcıyı davetlilerinize kına yapmak için çağırmak için lütfen merkezimizi arayın

   

  hintkınası tattoo gecicidövme

   

  hintkınası gecicidövme tattoo                     hintkınası gecicidovme