Gelin Bakımları

 • Mini Gelin Paketi

  EN ÖZEL GÜNÜNÜZÜ RİSKE ATMAYIN, SULTANLAR GİBİ HAZIRLANIN

   

  PAKETE DAHİL OLAN HİZMETLER

   

  -GELİN BAŞI

  -PROTEZ KİRPİK

  -PROFESYONEL MAKYAJ

   

  FİYAT: 290 TL

   

  GELİNPAKETİ GELİNBAŞI GELİN TESETTÜR GELİNLİK

 • Full Gelin Paketi

   

  HASEKİ SULTAN GÜZELLİK İLE EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE EN GÜZEL OLUN

   

  PAKETE DAHİL OLAN HİZMETLER;

  -Temel Cilt Bakımı

  -Ozon Sauna Terapi

  -Protez Kirpik

  -Kaş Şekillendirme

  -Tüm Vücut Sir Ağda

  -Profesyonel Makyaj 

  -Gelin Başı

        FİYAT: 590 TL

  gelinpaketi tesettür gelin

 • Gelin Hollywood Bakımı

   

  HOLLYWOOD IŞILTISI 30 DAKİKADA DEĞİŞİM 

  ÇOK VAKTİ OLMAYANLARA HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜM

   

   

  Cildinizin gri görünümünden, matlığından, sivilceye yatkınlığından sıkılmış olabilirsiniz. Hele birde önünüzde önemli bir gün var ise uzun vadede çözümler değil etkili ve hızlı bir sonuç istemekte haklısınız. Oksijen'in mucizevi yenileme ve güzelleştirme etkisini cildinizde başlatmak için Haseki Sultan Güzellik'te geç kalmadınız. Size sunacağımız bakım ve tedavi'nin bir arada olduğu harika bir maske. Bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmak isteyenlerin dışında özel bir davet, düğün, nişan, sahne öncesinde Türkiye'de bir çok kişinin tercih ettiği bu mucizeden mahrum kalmayın.

  ECO2 MASK; CO2(karbondioksit) asıl olarak kağıt sıvısı üzerinden abzorbe edilir. Kolaylıkla damarlara, hatta kas ve sinirlere ulaşır. Kozmetik ve tıbbi etkiler hızla ve kolayca alınır. Karbondioksit kana karışınca tüm hücreleriniz maksimum miktarda kandan oksijen çekmeye başlar. Oksijenin etkisiyle deri altı yapılanması hızlanır, ani bir ışıldama, yenilenme, beyazlama etkisi hemen hissedilir. Göreceğiniz sonuç hakkında mibalağa etmiyor cidden etkileyiciliğine hayran kalacağınızı biliyoruz.

  Özel biyopolimer yapılı maske hemen etkiyle cilt sıcaklığını azaltır, cilti rahatlatıp soğutur, güçlü estetik süreçlerden sonra hidratlar. Peptid, hiyalüronik asit, aloevera, vitamin kompleksleri içeren yüksek kalite yara tedavi edici maske, Bakteri içermeyen bu sterilize maskeler mikro delme ve estetik süreçler sonrasında da kullanılmaktadır.