Epilasyon

"U.S.A NANNO IPRO" EPİLASYON HAYATINIZA KONFOR GETİRECEK

 

Epilasyon kadınlar için en büyük konforlardan biridir. Yanık tehlikesi olmayan, acısız, cildinizi kurutmayan ve zedelemeyen, ince tüylerde de oldukça etkili, ince tüyleri kalınlaştırmayan bu mükemmel teknolojinin adı "Nanno IPRO". Türkiye'de yaklaşık 10 senedir uygulanan lazer epilasyon sürecinde bu uygulama sayesinde hayatı rahatlayan, sağlığına kavuşan bir çok hanımın yanında mağdur olan bir kitlede ne yazık ki oldu.

Genellikle epilasyon mağdurlarının yaşadıkları; yanık, leke, sonuçsuz işlemler ve ince tüylerin aktive olarak dağılması kalınlaşması.

Bu zarara dönüşmüş uygulamalar da ki hatalar çeşitlidir ama cihaz ve uzman birinci faktördür. 

 

 • İğneli Epilasyon

  İĞNELİ EPİLASYONDAN KORKMAYIN

  YETER Kİ UZMANINIZI İYİ SEÇİN


  Uzman ellerin güvencesi ile kalıcılığı %100 ispatlanmış iğneli epilasyon hizmetimiz, istenmeyen tüy probleminizi ortadan kaldıracak.

  Leke, iz ve ya yoğun bir acı çekeceğini düşünerek çoğu bayanın kaçındığı ve demode bir yöntem olarak gördüğü iğneli epilasyon aslında istenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin yoludur.

  Hiç bir sıkıntı yaşamadan tüylerinizden kurtulabilirsiniz. İyi analiz yeteneğine sahip, doğru yönlendirecek bir uzmanınız olsun yeter.
  Size özel iğneniz ve steril bir ortam da yapılan uygulama lazer epilasyonun görmediği beyaz ve sarı tüyleri de yok etmektedir

  1) Kıl kadar ince olan iğne ile kılın kanalına girilir
  2) Kılın kökünü tahrip etmek için frekans verilir.
  3) Kıl yağdan çeker gibi kolayca kökten çözülür.

  Önemli:

  İşlem uzman kişilere, profesyonel ve sertifikalı cihazlar ile yaptırılmalıdır. Uygulamanın yapılacağı ortam ve iğneler hijyenik olmalıdır.

   

   

  iğneliepilasyon iğne epilasyon tüy

 • Depilasyon

  İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yollarından bir tanesi ağdadır. Vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulurken daha az acı çekmek ve kusursuz sonuçlar elde etmek istiyorsanız ağda yapmanın püf noktalarını kullanan deneyimli uzmanlarımızla mutlaka tanışmalısınız.

  Salonumuzda bir depilasyon yöntemi olan sir ağda kullanılmaktadır. Çam ağaçlarından toplanan farklı reçinelerin, balmumu, yağlar gibi diğer maddelerle karıştırılıp bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır.


  İSTANMEYENTÜY depilasyon sirağda bakım

 • Ipl Epilasyon

  HASEKİ SULTAN GÜZELLİK MERKEZİ'NDE EPİLASYON
  IPL TEKNOLOJİSİ İLE EPİLASYON KONFORU


  Avrupa'da ve Dünyada en çok IPL teknolojisi ile epilasyon tercih edildiğini biliyor muydunuz?

  Güzellik sektöründe bulunan onlarca cihaz arasında kafası karışan hanımlar, biz size hepsini anlatıyoruz merak etmeyin. Epilasyon teknolojisini yakından takip ediyor, lazerin kişiye bırakabileceği her türlü riskten kaçınıyor ve mahremiyete özellikle önem veriyoruz. Birebir takip sistemi içerisinde kendi estetisyeninizle başlayacağınız uygulama, aynı şekilde sona eriyor.

  Merkezimizde nanometresi yüksek, her cilt tipinde kullanılan, acısız bir IPL cihazı kullanıyoruz.


  İtalyan X-Light ve Amerikan Nannolight IPL cihazları, 6 cilt tipi ve 5 kıl tipine güvenli bir şekilde uygulanabilir. En zor tüy tipleri olan sarı ve beyaz tüyler üzerinde de kalıcı epilasyon sağlar. Nannolight ile IPL epilasyon, tüm deri tipleri için, açık renkli kıllar da dahil olmak üzere etkili ve güvenli bir epilasyon sağlar.


  Lazer Epilasyon ile belirli dalga boylarında ışık üreten cihazlar (lazerler) kullanılarak, istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok edilir. Cilde uygun lazer ışıkları, kıl köklerine odaklanarak, diğer çevre dokulara zarar vermeden kıl köklerini tahrip edebilmektedir. Kıl köklerine zarar verilmesi sayesinde istenmeyen tüylere karşı kalıcı bir çözüm elde etmek mümkündür. Günümüzde tüy yok etmede en çok kullanılan cihazlardan birisi IPL (Intensed Pulsed Light) sistemleridir.

  epilasyon nannoiprı ıpl depilasyon istenmeyentüy lazerepilasyon