Coax( Rf+kavitasyon)

Coax MED ile KAVİTASYONEL RADYOFREKANS

ZAYIFLARKEN SIKILAŞ!

 

KAVİTASYONEL RADYOFREKANS MI?

Hem kavitasyonu hem Radyofekansı aynı seans süresince yine aynı başlıktan bölgesel incelme istediğimiz noktaya uyguluyoruz. İkisinin aynı anda olmasının bana ne avantajı var diye sorarsanız hemen söyleyelım. Zayıflarken sıkılaşacaksınız...

Kavitasyon bilindiği üzere ses dalgaları ile yağ hücresini deforme ederek metobolik faaliyetler ile vücuttan hızla atılımını sağlar. Radyofrekans ise deri altı yağlanmaları kavitasyona göre daha yüzeysel de olsa azaltırken asıl amacı sıkılaşma, deri yapılandırması, lifting'tir.

Kavitasyonel Radyofrekans ile seans sırasında uygulanan bölge RADYOFREKANS'ın etkisiyle 40-41 C kadar ısınırken aynı anda KAVİTASYON da çalışmaya devam eder. Çınlamalar kulağınıza geldikçe yağ dokularınız arasında ki bağlar kırılır, radyofrekans ile sıcaklık arttıkça elastin ve kolojen üretimi artarak dokuda tekrar rejüvinasyon başlar.

NEDEN TERCİH ETMELİYİM?

Şöyle düşünün; eğer aynı anda kavitasyon ve radyofrekans uygulanmasaydı bunları en iyi sonuç için ayrı ayrı size önerecekler ve bir diğerini daha sonra uygulatmanız gerekecekti. Bu çift etki ile hem zamandan hemde cebinizden tasarruf yaparak maksimum sonuç göreceksiniz. Acaba işe yarayacak mı şüphesinden sıyrılın ve COAX ile alacağınız sonuçların keyfine varın.

  • Fazla yağlı bölgelerde Bölgesel İncelme (Bel, Karın, Bacak, Kol, Kalça, vs.),
  • Zayıflama,
  • Selülit Giderme ve Azaltma,
  • Cilt Gençleştirme,
  • Kırışıklık Tedavisi,
  • Sarkık Bölgelerin Tedavisi ve Önlenmesi.

Seans Sayısı ve Aralıkları

Kişinin durumuna göre 4-10 seans arası uygulanabilir. Her seans arası 1 haftadır.

Coax Uygulamaları Güvenli Midir?

Coax uygulamaları, ağrısız ve acısızdır, tek hissedilen şey Radyofrekanstan kaynaklanan ısıdır. Bay/Bayan her yaşta kullanılabilecek bir sistemdir. Ancak cilt üzerinde açık yara var ise, karaciğer ve böbrek rahatsızlığı var ise, vücutta metal protez var ise kavitasyon uygulaması sakıncalı olabilir

 

bölgeselincelme kavitasyon zayıflama radyofrekans