Cilt Bakımları

 

CİLDİNİZ ASLA UNUTMAZ!

KADIN BAKIM GUZELLİK

 

Cildiniz sağlıklıyken onu koruyun. Yılların cildinizi deforme etmesini bakım ile engelleyebilirsiniz. Eğer lekeler, çizgiler, skar boşlkları veelastikiyet kaybınız varsa yine size özel butik çözümle rile probleminizi sonlandırıyoruz. Emin olun cilt bakımına özen gösteren, uzman tavsiyesi ile ürün kullanan hanımlar ileri yaşlarını çok diri, aydınlık ve gergin bir cilt ile karşılayacaklar.  

 • Bakım Kürleri

  YÜZÜNÜZ SİZİN KİMLİĞİNİZDİR, GÜZELLİĞİNİZİ BAKIM İLE KORUYUN

  Hanımlar en büyük yanlışı belki de güzellik sektörünün sadece problem çözmek için olduğunu düşünerek yapıyorlar. Oysa ki 30 yaş ve sonrasında artan 20'li yaşlarda ortaya çıkmaya başlayan bir çok problem, siz önlemi geçiktirdikçe artacaktır.

  Güzellik sektörü öncelikle varolan güzelliğinizi korumanız için var. Lekeleriniz oluşmadan, kırışıklıklarınız başlamadan ve ya sivilceler sonrasında skar boşlukları ve izler kalmadan, cildinizin sağlığını ve gençliğini bakım ile devam ettirebilirsiniz. Emin olun cilt bakımına özen gösteren, uzman tavsiyesi ile ürün kullanan hanımlar ileri yaşlarını çok diri, aydınlık ve gergin bir cilt ile karşılayacaklar. 

   

   

   

 • Göz Çevresi Bakımı/ Eyecell

  eyecell gözceveresibakımı gözaltımorlugu

   

  KESİNLİKLE ERTELEMEYİN

  ŞİMDİ SIRA SİZDE
  Göz Çevresinde Kalıcı ve En Etkili Çözüm!

  Bugüne kadar ki deneyimlerimiz EYECELL’İN ; göz çevresinde ki yaşla başlayan incelme, nem kaybı, kırışıklık ve morluk etkilerinin herhangi bir anti-aging ürün veya uygulamanın çok ötesinde olduğunu kanıtladı.

  EYECELL’i özel ve farklı kılan noktalardan biri içeriği dışında göz çevresi için üretilmiş özel bir roller ile uygulanmasıdır. Bu roller sayesinde kök hücre ekstratları direk cilt altına iner, Roller’ın cilde verdiği yaralanma hissi sayesinde ise göz çevresinin inceliği ve güçsüzlüğü yok olur. Ani olarak cildin kalitesini arttıran daha etkili bir yöntem göz çevresi için bulunmamaktadır.

  Eyecell büyüme faktörlerinden, botanik kök hücre ekstratlarından ve biyo-peptidlerden üretilmiş ve göz altı morluklarında, göz altı şişkinliklerinde ve kırışıklarda özel göz roller ı olan bir göz çevresi bakım ürünüdür.

  EYECELL GENOSYS GÖZCEVRESİBAKIMI EYECARE

 • Coax İle Cilt Yenileme/ Ütüleme

  “COAX IN BOTOX OUT”

  Botoksu Tahtından Eden Uygulama Coax Sistemi!

   

  Son zamanların en gelişmiş, etkili güzellik ve estetik trendi "yüz ütüleme" uygulaması ile ameliyatsız, enjeksiyonsuz ve acısız şekilde 10 yaş gençleşeceksiniz. İtalya’nın en büyük estetik firmalarından biri olan Biotec Italia Estetik Grubu'nun yeni cihazının yüz ütüleme uygulaması ile ince ve orta derece kırışıklıklardan kurtulacak ve yüzde lifting etkisi sağlanarak 10 sene geriye döneceksiniz.

  Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilen bu sistem, belirli frekans aralığında verdiği deri altı ısı ile ciltteki kolajen sentezini arttırarak, gençleşme etkisinin kalıcı olmasını da garanti ediyor.

  Coax mucizesi ilk seansta mimik çizgilerinizi açacak ve cilt sarkmalarını toplayacak. Göreceğiniz sonuç karşısında Coax ile daha önce tanışmadığınıza üzüleceksiniz. Coax’ın etkisi işlem yapılırken kullanılan “hyalüronik asit” sayesinde çok daha güçlüdür. Diğer cilt ütüleme olarak geçen cihazlardan üstünlüğü; cihaz özellikleri dışında, sıradan bir jel ile yapılan radyofrekans uygulması değil hyalüronik asit kullanımıdır.

  Uygulamanın kalıcı hale gelmesi için hafta 2 olmak üzere 6 seans gerekmektedir. Bu seanslar canlandırıcı cilt bakımları ile desteklendiğinde %100 sonuç alınmaktadır.

   

   

  Hyalüronik asit Nedir?

   

  Hyaluronik asitin en önemli işlevlerinden birisi collejen ve elastin doku içerisindeki suyun tutulma derecesini arttırmak ve dolayısıyla su dengesi sağlanmış daha diri ve canlı bir cilt yapısına kavuşulmasını sağlamaktır.Bu amaçlada zaten günümüzde birçok cilt bakım ürünü kozmetiklerin içerisinde oldukça önemli bir bileşik olarak yer almaktadır.

  Kırışıklıkları tedavi etmeye yardımcı  dünyada da yaygın olarak kullanılan dolgu maddesi, Hyaluronik Asit’tir. FDA onaylı, hayvansal olmayan, güvenli ve doğal bir üründür. Etkisi hemen görülür ve seçilen konsantrasyona göre 4-10 ay devam eder.

  Coax ile yüzün çeşitli bölgelerinde hafif çizgilerden derin kırışıklıklara kadar tüm uygulamalarda sonuç almak mümkündür.

    

   

  coaxmedice yüzütüleme bakım hasekisultangüzellik radyofrekans

 • Oksijen Maskesi / Hollywood Bakımı

   

  HOLLYWOOD IŞILTISI 30 DAKİKADA DEĞİŞİM 

  ÇOK VAKTİ OLMAYANLARA HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜM

   

  Cildinizin gri görünümünden, matlığından, sivilceye yatkınlığından sıkılmış olabilirsiniz. Hele birde önünüzde önemli bir gün var ise uzun vadede çözümler değil etkili ve hızlı bir sonuç istemekte haklısınız. Oksijen'in mucizevi yenileme ve güzelleştirme etkisini cildinizde başlatmak için Haseki Sultan Güzellik'te geç kalmadınız. Size sunacağımız bakım ve tedavi'nin bir arada olduğu harika bir maske. Bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmak isteyenlerin dışında özel bir davet, düğün, nişan, sahne öncesinde Türkiye'de bir çok kişinin tercih ettiği bu mucizeden mahrum kalmayın.

  ECO2 MASK; CO2(karbondioksit) asıl olarak kağıt sıvısı üzerinden abzorbe edilir. Kolaylıkla damarlara, hatta kas ve sinirlere ulaşır. Kozmetik ve tıbbi etkiler hızla ve kolayca alınır. Karbondioksit kana karışınca tüm hücreleriniz maksimum miktarda kandan oksijen çekmeye başlar. Oksijenin etkisiyle deri altı yapılanması hızlanır, ani bir ışıldama, yenilenme, beyazlama etkisi hemen hissedilir. Göreceğiniz sonuç hakkında mibalağa etmiyor cidden etkileyiciliğine hayran kalacağınızı biliyoruz.

  Özel biyopolimer yapılı maske hemen etkiyle cilt sıcaklığını azaltır, cilti rahatlatıp soğutur, güçlü estetik süreçlerden sonra hidratlar. Peptid, hiyalüronik asit, aloevera, vitamin kompleksleri içeren yüksek kalite yara tedavi edici maske, Bakteri içermeyen bu sterilize maskeler mikro delme ve estetik süreçler sonrasında da kullanılmaktadır.

   

 • Renk Tonu, Leke Bakımı, Yenilenme / Snowcell

  KİMYASAL PEELİNG İLE CİLDİNİZİ YORMADAN

  LEKESİZ, PROBLEMSİZ, IŞILTILI BİR CİLT

  Genosys’ten VAZGEÇEMEYECEĞİNİZ muhteşem bir bakım! 

   

  Cildiniz ışıldasın , yenilensin ve sıkılaşsın, yaşlılık etkileri yavaşlasın, renk tonu farklılıkları düzelsin istiyorssanız uygulamanın daha ilk seansında dahi müptelası olacaksınız.

  Genosys Snowcell ile sadece bir seansta bile cildiniz aydınlanacak, ışıl ışıl bir görüntüye kavuşacak.

   Hollywood ünlülerin tercihi olan bu bakım önemli bir davet, nikah ve bunun gibi özendiğiniz bir zaman öncesi 5 ayrı fonksiyonu ile sizi hızla hazırlayacak:

  1) renk açma yapar

  2) cildi yeniler

  3) kırışıklık onarımı sağlar

  4) cildi besler

  5) bağışıklığını artırır

   

  snowcell leke tedavi beyazlatma

   Her seansı 30 dakika süren Genosys Snowcell içeriğindeki saf C vitamini, arbutin, glukosidaz, kojik asit, AHA peeling ile cildinizi daha parlak, daha nemli ve daha elastik bir hale getirir. Ginseng bileşenleri ve hint betaşi üzümü özütü cildinizin renginin ton ton açılmasında etkin rol oynar. Ayrıca ginseng kökü ferment filtratı cildin bağışıklığını artırır. Büyüme faktörleri cildinizin yenilenmesini sağlarken, peptidler ile anti-aging bakım yapar.

  Bilinen kimyasal peelingler hasar görmüş cildin üst tabakasını soyarak etki ediyor.Bu durum cildin hassaslaşmasına ve epidermisin incelmesine sebep oluyor.Enzim peeling ciltte lekelenmeye neden olan enzimi baskılayarak cilt renginin açılmasını sağlıyor.Bu nedenle ciltte diğer peelinglerden daha etkili sonuçlar veriyor.Soyucu etkisi yok denecek kadar az olduğundan kişi günlük yaşantısına hemen dönebilir.Peelingin ardından uygulanan serumu ile cildin nemi artırılıp, büyüme faktörleri peptitler ve antioksidan içerikler ile cildin bakımı tamamlanıp, cildin yapılandırılması sağlanır.

  Tam bir bakım konsepti sunan peeling tek başına güçlü bir tedavi konseptidir.

  Hormonal lekelenmelerde enzim baskılama etkisinden yararlanılarak leke tedavileri öncesi destekleyici tedavi olarak kullanılabilir.

   

   

  HADİ SNOWCELL DÖNGÜSÜNÜ AÇIKLAYALIM

   

  W Whitening - Renk Açma
  Arbutin ve glukosidaz’la renk açma

  Renk açma: Enzimler matriks hücrelerini etkin biçimde aktive ederler.
  a)    enzim + substrat
  b)    enzim-substrat kompleksi
  c)    geçiş evresi
  d)    enzim-ürün kompleksi
  e)    enzim+ürün

  R Regeneration - Yenileme
  Büyüme Faktörleri


  - EGF (Epidermal Büyüme Faktörü)
  (rh-Oligopeptid-1)
  - IGF-1 (İnsülin benzeri büyüme faktörü)
  (rh-Oligopeptid-2)
  - bFGF (temel fibroblast büyüme faktörü)
  (rh-polipeptid-1)


  W Wrinkle - Kırışıklık
  Peptidler


  -    palmitoyl tripeptid-1
  -    palmitoyl oligopeptid
  -    palmitoyl hexapeptid-12

  I Immunity - Bağışıklık

  Fermantasyon aktivasyonu, Lactobacillus/Panax Ginseng Kökü Ferment Filtratı
  -    sinir hücrelerini harekete geçirir ve korur
  -    kimyasalların yolaçtığı zararları azaltır
  -    anti-oksidan sistemlerini güçlendirerek yaşlanma sürecini bastırır
  -    kan damarı daralmasını önleyerek kan dolaşımını hızlandırır

  N Nutritıon - Beslenme

  Lactobacillus/Soya sütü Ferment filtratı
  - hücre yenileme, metabolizmanın aktivasyonu ve doğal koruma

   

   

   

   

 • Botowhıte( Golden Touch) İle Yoğun Bakım

  Yüzünüzde Botox Etkisine Şahit Olun

  Cildinizin Alt Yapısını Destekleyin, Lekelerinizden Kurtulun

  Botowhite (Golden Touch) Cilt Bakımı Botox etkisi ile ince cizgilerinizden kurtulmanızı sağlarken, cildinizde berraklık ve pürüzsüzlük yaratacak.

  Bir kür bakımı haftada 2 olmak üzere 6 seans olan BOTOWHITE "Golden Touch"  ile  yüz kaslarınız yenilenir ve canlanır. Cildiniz sağlık ve elastikiyet kazanır. Yüz çizgileriniz büyük ölçüde azalır. 

  botowhite antiaging ciltbakımı

   

  "GOLDEN TOUCH" DEMEMİZİN BİR SEBEBİ VAR

   

  Özel içeriği ve  hiç bir yerde rastlamadığınız germe masajı ile kan dolaşımınız maksimum seviyeye gelecek. Kan akışının hızlanması ile ürünlerin nüfuz etme etkisi de ve sonuçta maksimum olacaktır. Sadece ürün kalitesi ve içeriği değil aynı zamanda uygulama yöntemi olarakta farklı olan BOTOWHITE, işte bu yüzden sıradan bir bakımdan kat ve kat üstüntür.

  Renlive tedavisinin eşsiz bir ürünü olan Botowhite ' ın yoğun iyileştirici etkisi de vardır. 

  Dermapen ve RF tedavilerine alternatif olabilecek yoğunluk ve teknikte ki bu bakım bu sistemler ile birlikte kullanıldığında 2 kat hızlı etki yaratır. Cildin hyalüronik asit tutma oranını arttırması antiaging bakımlar ile kombine edildiğinde sizi beklentinizinde üstüne taşıyacak.

   

  botowhite hasekisultan ciltbakımı güzellik