Ayak Detoksu

RUHSAL ENERJİNİZ YENİLENECEK

VÜCUDUNUZDA BİRİKEN TOKSİNLERDEN KURTULACAKSINIZ

 

 
Nefes aldığınız havanın içindeki engellenemez toksinlerle zehirlendiğinizi biliyor musunuz? 
 
Peki ya içtiğiniz su ve yedikleriniz? Yorgunluk ve gerginlik gibi şikayetleriniz var mı? Daha fazla sıkıntı çekmeyin. 
 
 
Artık enerjinize, canlılığınıza hatta formunuza yeniden kavuşabilirsiniz. Çok daha genç görünmek ve hissetmek için zindeliğinizi geri kazanın. Hem de pahalı vitaminler, özel diyetler ya da egzersiz makineleri olmaksızın! İşin sırrı arınmak! 
 
Sizi yorgun gösteren ve hissettiren tehlikeli toksinleri vücudunuzdan temizleyebilmenin en güvenli, etkili ve kolay yolu Detoks Ayak Banyosu!
 
Ayak Detoks; canlılığınızı geri kazanmanız için uygulayabileceğiniz rahatlatıcı, gevşetici ve güvenli bir yol.
 
Hava kirliliği, duman, alkol, stres ve egzersiz eksikliği vücudunuzda toksinlerin oluşumuna neden olan etkenlerdir!

Detoks, arınma, bioenerji, detoks organları, refleksiyoloji gibi kelimelere yabancı değilseniz eminim ayaklarımızın yürümek dışında da işlevleri olduğunu bilirsiniz. Ayaklarımız tüm organlarımızın çıkış noktalarından en önemlisidir. Aslında her ayak aslında vücudun toksinlerden arındırma işleminde görev alan bir kanaldır, iletim hattıdır. Ayak tabanınız, 60`dan fazla refleksoloji noktası içerir, bu da vücudunuzda enerjik olarak oldukça aktif bir yer olduğu anlamına gelir.

Ionic Cleanse işlemi, ayak tabanınız aracılığı ile toksinleri çıkarıp vücudunuzun detoksifliye olmasına yardım eder. Ayak tabanının merkezi ön bölgesi, böbreklere ve karaciğere karşılık gelir. Ayak banyosu sırasında, su elektrik akımı ve manyetik alan ile karşılaştığında arındırılma işleminin başladığı gözlemlenir. Bu arındırma işlemi, hücrelerin sağlıklı duruma dönmeleri ve yıllarca hücrelerde biriken atıkların vücuttan atılması için gerekli olan doğru frekansla sonuçlanır. Bu iyileştirici detoks işlemi ayrıca diğer terapilerin etkisini arttırır.

 

GERGİNLİĞİNİZDEN, HASTALIKLARINIZDAN KURTULUN

Bioenerjinizin(beden sıvılarında mevcut olan yaşamsal enerji kuvveti) arttırılması, dengelenmesi ve temizlemek için ayak detoks işlemi çok önemlidir. 

İnsan vücudunun her hücresinde elektrik vardır. Vücudun rahatsızlık ve sorunları sağlıklı hücrelerle uyuşmayan titreşimli frekanslara sahiptir; bu şekilde, onlar diğer hücrelerin doğal osilasyonunun ve polaritesinin bozulmasına yol açar. Bu bozulmalar zarar gören her hücrede dengesizlik ve kaos meydana getirir. Hücreler bu dengesiz bir durumda; ağır metallerin, parazitlerin ve diğer toksinlerin atılması da dahil olarak, iyileşmek için gerek duyulan vücut fonksiyonlarını rahatlıkla gerçekleştiremezler.  Sağlıklı olmak için oksijen en önemli etkendir ve  hücreler ancak tamamen yüklüyken daha çok oksijen alırlar ve elektriksel denge durumunu yaşayabilirler ki bu sağlıklı bir durum, canlılık, esenlik hissi ile sonuçlanır ve vücudun kendisini iyileştirmesini sağlar.
 
Bu denge, farkındalık hissimizi ve zihin/beden/ruh bağlantı hissimizi artırır. Yapılan çalışmalar makinenin hücrelerde ki oksijen düzeylerini artırdığı göstermiştir. 
 
Doğada bir ağaç enerjiyi içine alır ve toksinleri gövdesi aracılığıyla toprağa bırakır.
 
Detoks ayak banyosu cihazı da aynı şekilde işler. Hücrelerinizi temizler ve oksijen verir. Böylece kendinizi harika hissetmeye başlarsınız. Toksinler ayaklarınızdan suyun için çekilir. Temiz ve berrak olan suyun nasıl kirlenip ve koyu bir renk aldığını sizde deneyimleyebilirsiniz. Bu da toksinlerin vücudunuzdan atıldığının kanıtı. İnanılmaz değil mi? işte nasıl çalıştığı… 
 
Ayaklarınızda onları mükemmel arınma kanalları haline getiren 4000 üzerinde gözenek bulunur. "Vücut Denge” düzeni, vücudunuzdan ayaklarınıza inen ve toksin parçalarını etkisizleştiren nazik bir iyon akışı yaratır ve sonrasında Osmotik basınç ile bu toksinler, hücre ve dokulardaki diğer atıklar ayaklarınızdan suyun içine doğru çekilir. iyonik su terapisi yorgunluk, baştaki gerginlikler, eklem rahatsızlıkları, soluk bir cilt, kilo artışı, selülit ve hatta sivilce gibi bir çok sorunun için yardımcı olabilir.
 

 

 • Toksinlerin Tetikledikleri Hastalıklar Nelerdir?

  Eklem ağrıları, bel ve sırt ağrıları, selülit, şişmanlık, deri döküntüleri, kronik yorgunluk, uykusuzluk, baş ve migren ağrısı, hazım şikayetleri, yüksek kan basıncı, böbrek işlevlerinin bozulması, karaciğer problemleri, astım vb.

 • Detoksun Faydaları Nelerdir?

  .Vücudun fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini artırır, canlılığı ve direncini yükseltir
  .Radyasyonların etkilerinden arındırır,hafıza güçlenir,enfeksiyon riski azalır.
  .Bağışıklık sistemi güçlenir, baş ağrısı, migren ve romatizma ağrılarını hafifletir
  .Yorgunluğu azaltır, zindelik hissi verir,zayıflamaya yardımcı olur.
  .Kan şekerini düşürür, kan basıncını düzeltir
  .Lenfatik sistemini daha aktif çalıştırır
  .Uyku düzenini ve kalitesini artırır
  .Cildi pürüzleştirir, sıkılaştırır
  .Ayaklara ve tırnaklara iyi gelir
  .Genel sağlığın korunmasına yardımcı olur.

 • Detoks Kimlere Tavsiye Edilir?

  .İş hayatında yoğun çalışma temposunda olanlar
  .Uyku sorunları, huzursuz, stresli olanlara, sinirsel yıpranma hissedenlenler
  .Sigara, alkol, kafein vb. maddeleri alanlar
  .Bağışıklık sistemi düşük olanlar
  .Kalp problemleri olanlar
  .Karaciğer problemleri olanlar
  .Tansiyon, kolesterol hastalığı olanlar
  .Böbrek yetmezliği problemleri olanlar
  .Diabet hastalarına (insülin kullananlar hariç)
  .Hava kirliğinin olduğu şehirlerde ya da bölgelerde yaşayanlar
  .Yağlı yiyecek yemeyi sevenler
  .Eklem ağrıları, baş ağrısı, migren sorunu olanlar
  .Cilt alerjileri, cilt sorunları olanlar (akne, ekzama vb.)
  .Çocuk sahibi olmayı düşünen genç çiftler
  .Menapoz, menstruel kramplarda, cinsel sağlık sorunları olanlar

 • Detoks Kimlere Uygulanmaz?

  .Kalp pili taşıyan, kalp nakli olan, stent yapılan kişilere
  .Epilepsi hastalarına
  .Hemofili hastalarına
  .Kan inceltici ilaç kullananlara (Coumadin)
  .Radyoterapi ve kemoterapi tedavisi görenlere
  .Hamilelere
  .İnsülin kullanan diyabetli kişilere
  .Ayaklarında ve ellerinde açık yara olanlara
  .Ateşli hastalığı olanlara
  .Psikolojik tedavi görenlere ve ilaç kullanan kişilere (şizofren vb.)
  .Lösemi olan kişilere
  .5 yaş altı çocuklara

 • Ayak Detoksu Nasıl Çalışır:

  Cihazın üretmiş olduğu negatif iyonlar ayak altı salgı bezlerinden içeri nüfuz ederek vücudunuzda ve organlarda biriken toksinlerin suya çekilmesini sağlar.
  .İlk uygulamadan sonra vücudunuz size daha hafif gelecektir.
  .İlk idrarınızın renginde farklılık olabililir(diğer sistemleride aktifleştirdiği için)
  .Kendinizi yorgun ve dinlenmeye yatkın hissedebilirsiniz.Bol alkali su içilmesi önerilir.

 • Hergün Uygulama Yapabilir Miyim?

  Hayır yapamazsınız. Vücudun kendi sisteminin de aktifleşmesi için kür uygulamasında en az 1 gün ara verilmesi önerilir.
  .İlk başlangıçta kür uygulaması 7-14-21 seans / haftada 2-3 seans önerilir.Daha sonra yaşam boyu haftada bir, 15 günde yada en az ayda bir uygulama yapılması tavsiye edilir.
  .Hasta kişilerde sıklık azaltılmalıdır.Bunun nedeni sağlıksız kişilerin vücutlarının uygulamadan sonra ”iyileşme” moduna girmesidir ki bu sırada kendilerini yorgun ya da uyuşuk hissedebilirler.
  .Seans yetişkinlerde 30 dakika, çocuklarda 15 dakika olmalıdır.

 • Su Rengi Önemli Midir?

  Herkesin enerji absorblama yeteneği farklı olduğu için suyun da reaksiyonu farklı olacaktır.Ayak detoksundan sonra suyun içinde bulunan partiküller, yağ ve mukus tortuları 30 dakikalık seans esnasında vücudu terk etmiş olan artık maddeleri gösterir. İlk 10 dakika kullanılan çeşme suyunun iyonizasyon işlemidir.
  Sudaki renk değişikleri çarpıcı olabilse de, yalnızca suyun rengine dayanarak verilen herhangi bir hüküm çok önemli değildir.
  Bir uygulamadan sonra suyun içinde bulunacak en iyi gösterge, kabın üzerinde, su seviyesinde bulunan yağlı bir maddedir.Uygulamadan sonraki diğer bir gösterge ise uygulama gören kişinin idrarındaki renk değişikliğidir. Detoksifikasyon derecesi sudaki renk değişikliğiyle değil, septomlardaki düzelmeyle yansıtılır.